دانلودآلبومهای سهیلا گلستانی

در تاریخ 2016/04/03
دانلودآلبومهای سهیلا گلستانی
خانه ای آرام ، خانواده ای فرهنگی ، اهل علم و ادب ،
پدر استاد فلسفه دانشگاه و مادر در کار تعلیم و تربیت نوجوانان ، از همان کودکی محیط مناسبی برای رشد و شکوفایی استعداد سهیلا گلستانی فراهم نمود.شور و عشق پایدار به ادب و هنر ایران و بویژه موسیقی اصیل ایرانی ، در کنار سخت کوشی در تحصیل علم، نتیجه چنین محیط خانوادگی و معاشرت خانواده با اساتید زبان و موسیقی کشورمان از جمله “دکتر ساسان سپنتا ” ، ” استاد جلیل شهناز” ، ” استاد حسن کسایی ” و دیگر دوستان فرهیخته پدر بود .
آثار صوتی نفیس استادان موسیقی که برای اولین بار در کشور به ابداع دکتر ساسان سپنتا ، از دستگاه فنوگراف بازیابی صوتی شده بودند ،از جمله هدایای بسیار ارزشمند دکتر ساسان سپنتا به وی بودند که باعث شد ، از همان کودکی ،با زبان و ادبیات ایران ، موسیقی اصیل ایرانی و کتاب خوانی ,انس و الفت دائمی پیدا کند.شعر و ادبیات ، دوست و یار همیشگی سهیلا گلستانی بوده است . وی شعر را موهبتی می داند که یادش در لحظه آرامش بیدار می شود و ماهیت خود را از شور عاطفی و اخلاقی انسان می گیرد .
با استعداد ذاتی و تشویق فراوان دوستان فرهیخته پدر ، از نوجوانی ، در کنار تحصیل علم به یادگیری تئوری موسیقی و نغمه خوانی ، پرداخت .سهیلا گلستانی با پشتکار مدارج عالی تحصیلات علمی را طی نموده و موفق به دریافت دکترای علوم آزمایشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران شد .دکتر گلستانی به هر دو زمینه فعالیت هنری و علمی خود،به یک میزان افتخار می کند و معتقد است در صورت نگاه مناسب جامعه ، زنان با استعداد و علاقه مند به موسیقی ، از فرصت های برابر با مردان برخوردار خواهند شد.
دکتر سهیلا گلستانی ، نواختن پیانو و سلفژ را یاد گرفت و به محضر استاد ” هنگامه اخوان ” ، تنها بازمانده سبک ادیب خوانساری ،راه یافت و نزد ایشان ردیف های آوازی را آموخت . صمیمیت و سلوک اخلاقی این استاد و شاگرد ، معیار های تازه ای از فعالیت زن هنرمند ایرانی در عرصه موسیقی بدست داده است . دکتر گلستانی معتقد است سرشت اخلاقی هر اثر هنری ، پیوند نزدیک و متقابلی با ارزش های هنری آن دارد .
ایشان بیش از ۷۰ ترانه و ۱۲۰ دقیقه قطعات آوازی ضبط شده در دستگاه های مختلف موسیقی ایرانی دارد .” دکتر شفیعی کدکنی ” فخر فرهنگ و ادبیات کشورمان در ملاقات با دکترگلستانی و پس از ابراز لطف به ایشان ، بر کتاب ” هزاره دوم آهوی کوهی ” ، مرقوم کردند که : (…سرکار خانم دکتر سهیلا گلستانی ، هر کدام از این شعر ها را که بخواهند با آواز لطیف خود ، بخوانند .{…
دکتر گلستانی معتقد است درک هنر و موسیقی در عین نیاز به دانش و تسلط تکنیکی از طریق تفاهم همدلانه با آن میسر است . از نظر وی ، واژه ها و زبان ،صرفأ یک صوت یا مجموعه ای از نشانه ها بر روی کاغذ نیست ، کلمات بیانگر کیفیات روحی ، روانی ، عاطفی انسان هاست و متضمن معانی ارزشمند و عمیق اخلاقی و عاطفی در روابط اجتماعی ماست و اصوات موسیقایی به لطیف ترین شکل ممکن چنین مفاهیمی را منتقل می کند .
بعضی از آثار در دسترس خانم دکتر گلستانی ، یگانه ، زمانه ، شراب ارغوانی ، کلبه من و دریای غم ، سودای او ،آتش عشق، راز من و مکن فراموشم….. میباشد
. در سال های اخیر ، آثار ایشان با همکاری:
۱_ مجموعه ” راز من ” … آهنگساز : دکتر جها نشاه برومند
۲_ مجموعه ” آتش عشق ” …. آهنگساز : استاد محمد علی کیانی نژاد
۳_ مجموعه ” یگانه ” .. آهنگساز: استاد درخشانی
با همت و به تهیه کنندگی خود ایشان ، گردآوری شده است .دکتر سهیلا گلستانی با شور و اشتیاق وافر به تهیه آثار موسیقی خود ادامه می دهد .
, , , ,

13 پاسخ برای "دانلودآلبومهای سهیلا گلستانی"

 • مهرداد در تاریخ مارس 6, 2018 گفت:

  عاشق صدای زیبا وزلالت شدم خانم دکتر

 • علی در تاریخ مارس 12, 2018 گفت:

  سلام صدای خانم گلستانی بسیار دلنشین و زیبا است امید دارم موزیک های بیشتری از ایشان گوش و جان مارا جلا بخشد موفق باشید.

 • سردارشهرکی در تاریخ آگوست 13, 2018 گفت:

  سلام امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشید.

 • روشنک نائی در تاریخ اکتبر 24, 2018 گفت:

  یکی از بهترین هایی خانم گلستانی همشهری خوش صدای من

 • رضا در تاریخ نوامبر 18, 2018 گفت:

  بسیار عالی و تسلط کامل موفق و پیروز باشید.

 • مجید در تاریخ نوامبر 24, 2018 گفت:

  انشاالله که زنده باشی وموفق

 • نجاتی در تاریخ دسامبر 20, 2018 گفت:

  عاشق صدای زیبا و دلنشین و بهشتی شما شدم امیدوارم همیشه موفق باشید و یک روزی بتونم شما رو از نزدیک ببینم

 • آرش در تاریخ جولای 5, 2019 گفت:

  هستید

  افتخار ایران و افتخار جامعه پزشکی
  درود بر شما و بر روان آریایی شما

 • امیر حسین ع در تاریخ جولای 14, 2019 گفت:

  خانم دکتر گلستانی من از شاگردان پدر در دانشگاه ازاد خوراسگان بودم/ و البته هستم! هنوز صحبتها و اموزه های استاد گلستانی در ذهنم هست پس از حدود ۲۵ سال/ اون عطر همیشگی پدر که ارامش و دلپذیری کلاس را دو چندان میکرد هنوز در خاطرم هست/ برای شما ارزوی بهترین دارم

 • علیرضا مطی در تاریخ اکتبر 23, 2019 گفت:

  خانم دکتر گلستانی صدای شما صدای کائنات است چنان نفوذی درصدای شما وجود دارد که هرکس گوش کند بدون اراده مجذوب آن میشود این حنجره شما نوعی معجزه الهی است

 • منیژه دولت در تاریخ ژانویه 3, 2020 گفت:

  عاشق صدای تو شدم گلم

 • فریبا در تاریخ می 11, 2020 گفت:

  خانم دکتر گلستانی من به شما وایرانی بودن شما افتخار می کنم وبا شنیدن صدای گرم شما
  آرامش

 • فریبا در تاریخ می 11, 2020 گفت:

  بسیار عالی در پناه خدا باشید . آرزو دارم شما رو از نزدیک ملاقات کنم