دانلودآلبوم مامک خادم بنام زمزمه ی راه

در تاریخ 2016/01/22
دانلودآلبوم مامک خادم بنام زمزمه ی راه mamak khadem ‘the road

دانلودآلبوم مامک خادم بنام زمزمه ی راه (نسخه آمازون)
 آوای لطیف و جادویی مامک خادم / آلبومی ناب و فوق العاده  شنیدنی
مامک خادم نوازنده و موسیقیدان ایرانی است. او از اولین کسانیست که در دهه نود میلادی در گروه اکسیم آو چویس به ترکیب و تلفیق موسیقی ایرانی با دیگر سبکها کرد.
آلبوم “زمزمه راه” جدیدترین آلبوم “مامک خادم” را می توان زمزمه ای از ملودی ملل مختلف دانست، آمیزه ای از شادی وآوای فرهنگ های گوناگون که الهام گرفته از یک سفراست: از صربستان تا مقدونیه، از مراکش تا بلغارستان. ولی آلبوم تنها محدود به ملودی این کشورها نمی شود، بلکه به رنگین کمانی از قطعاتی از اروپای شرقی، کردی، آذری و گیلکی نیز مزین شده است. زمزمه راه با صدای مامک خادم مجموعه ای از ۱۱ ترانه است. هر ترانه برای خود قصه ای ویژه و بن مایه ای مستقل دارد که با فرهنگی خاص گره خورده است.
در تهران به دنیا آمد. فرزند ارشد خانواده بود و از توجه پدر و مادرش بهره‌مند بود. در دوران کودکی به کلاس‌های رقص باله مادام لازاریان فرستاده شد. شاید بتوان گفت که این اولین جرقه‌های آشنایی وی با هنر بود. چون پدرش رئیس معدن ذغال سنگ گاجره بود، بسیاری از اوقات فراغتش در کودکی در آن منطقه سپری شد.
در همان ایام نوجوانی وارد کارگاه موسیقی کودکان و نوجوانان رادیو ملی ایران شد که رهبری آن با خانم سیمین قدیری بود. در همان ایام این موقعیت را پیدا کرد که با آموزش‌های دوره‌ای خانم پری زنگنه نواهای محلی را یاد بگیرد. در واقع این دوره پایه‌های موسیقی را در وی بنا کرد.

 

فول آلبوم

, , , , , , , , ,