مجموعه آلبومهای صدقدح نوش اثرعباس هدایتی اصل و نیما بغدادی

در تاریخ 2018/04/23
چنانچه حق نشر این فایل برای شرکت خاص یاهنرمند یا گروه موسیقی است و درخواست حذف آن را دارد ما را مطلع سازد تا از روی سایت حذف گردد.
«عباس هدایتی اصل و نیما بغدادی در همکاری مشترک خود به خوانش و اجرای موسیقی بر صد غزل از سروده های «سعدی شیراز» پرداخته اند که ما حصل آن آلبومی به نام «صد قدحِ نوش» است. ضمن اینکه «اول دفتر به نام ایزد دانا»، «محبوب سیم اندام سنگین دل»، «ما نیز هم بد نیستیم»، «حکایت پیش جانان»، «چشمان ترک مست»، «دو دوست»، «قطره باران بهاری»، «هوس صحرا»، «چشم من و پروین»، «جمال طلعت»، «سل المصانع»، «وقت بهار»، «باد نوبهاری»، «بوی وصال دوستان»، «ماه دو هفته»، «بار فراق دوستان» و «سرو بوستانی» از جمله صد غزل خوانده شده در این اثر هستند.»
———————————————————————-
نیما بغدادی متولد ۱۳۶۷، قزوین. کارشناس و کارشناس ارشد موسیقی از دانشگاه آزاد تهران مرکز و تهران. شروع موسیقی از کودکی در خانواده ای هنرمند. فراگیری ساز سه تار و تار نزد اساتید کمال رضایی و کیوان ساکت. رتبه ممتاز کشوری دانش آموزی در رشته تکنوازی تا در سال های ۱۳۸۲ و ۱۳۸۳. تدریس تار و سه تار از سال ۱۳۸۳. تأسیس گروه موسیقی ایرانی جامه دران و برگزاری کنسرت هایی با این گروه. نفر اول جشنواره تکنوازی تار در استان قزوین. آهنگسازی مجموعه تاترمینیمال. تأسیس گروه موسیقی راوسین. رتبه اول آهنگسازی جشنواره موسیقی در شهر قزوین. برگزاری کنسرتهایی در شهرهای ایران و چند کشور دیگر. تأسیس آموزشگاه موسیقی کود در شهر قزوین و …
عباس هدایتی اصل متولد ۱۳۵۵، قزوین. رتبه ۲۰ کنکور سراسری و ورود به دانشگاه تهران. حافظ کل قرآن کریم و نفر اول مسابقات کشوری قرآن در رشته حفظ کل. شروع به خوشنویسی از سال ۱۳۹۳ و دریافت مدرک ممتاز در خط نستعلیق از انجمن خوشنویسان ایران. سعدی پژوه و برگزار کننده کلاس های سعدی پژوهی جهت دبیران ادبیات.
RIAL 100,000 – خرید
, , , ,

یک پاسخ برای "مجموعه آلبومهای صدقدح نوش اثرعباس هدایتی اصل و نیما بغدادی"

  • کام در تاریخ مارس 21, 2020 گفت:

    چرا تمام خواننده ها دانلود رایگان آثارشون همه جا هست اما آقای هدایتی جایی درز نکرده چکار کردن که بقیه نتونستن بکنن؟؟؟؟؟؟؟