مجموعه آلبومهای ضیا طبسیان

در تاریخ 2017/12/20
مجموعه آلبومهای ضیا طبسیان
نا یـــــــــــــــــــــا ب
آلبومهای این هنرمند :

۰۱ – Le cercle des cycles — ۲۰۱۷ — Ziya Tabassian

۰۲ – Tu es musique — ۲۰۱۵ — Ziya Tabassian

۰۳ – Ateş-i Aşk — ۲۰۱۶ by Kiya Tabassian, Ziya Tabassian

۰۴ – Bomata — ۲۰۰۹ — Ziya Tabassian

۰۵ – Tombak — ۲۰۰۶ — Ziya Tabassian

۰۶ – Masafat — ۲۰۰۹ — Pierre-Yves Martel

۰۷ – JardinDeLaMemoire

۰۸ – Taloun

۰۹ – Asari Az Ostad Saba

۱۰ – Kyriakos Kalaitzidis – 2014 – The Musical Voyages of Marco Polo

۱۱ – Various Artists – Clouds (2008) CD01

۱۲ – Various Artists – Clouds (2008) CD02

——————————————–
ضیا طبسیانZiya Tabassian در سن ده سالگی شروع به تامکان (درام ایرانی) کرد. پس از یک دوره آغازین کوتاه در ایران، او آموزش خود را در کوییدیچ، میهن خود پذیرفته، ادامه داد.
از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۱، او با ژولین گرگویر از کوکاکولای کلاسیک مطالعه کرد و مدرک لیسانس را در تفسیری از دانشگاه مونترال دریافت کرد. او در زمستان سال ۲۰۰۳ میلادی در مرکز کانون بانف فعالیت میکرد و با استفاده از ابزارهای کمانگیری ایرانی، مجله معاصر را به نمایش گذاشت.
یک مسافر خستگی ناپذیر، او ادامه تحقیقات شخصی خود را در دوره های پیشرفته با بهمن رجبی (تهران)، عزیز آلامی (فیز)، ترشی شركت كننده (تورنتو)، میزارلی اهمت (استانبول)، شری سندكارمر و یوگس سامسی (هند) ادامه می دهد.
Ziya Tabassian به عنوان یک نوازنده گان حرفه ای در موسیقی اولیه (قرون وسطی، رنسانس و باروک)، و همچنین موسیقی معاصر، جاری و جهانی فعالیت می کند. او با چند گروه موسیقی دیگر، از جمله گروه Caprice اجرا می شود و در برخی از جشنواره های معتبر و سالن های کنسرت، کنسرت هایی در حدود ۴۰ کشور انجام داده است.
او با حمایت از کنسولگریها و ادارات Québec و شورای هنرهای کانادا، آلبومهای بسیاری را به اعتبار خود در برخی از برچسبهای عمده اضافه کرده است. او همچنین در ضبط شده توسط Quartet Kronos، Kayhan Kalhor، Mercan Dede، Hossein Omoumi، En Chordais و Lo’Jo انجام شده است. اولین آلبوم انفرادی او، تامباک، که از اکتشافات آکوستیکش و تحقیقات روی چرخه های ریتمیک موسیقی اولیه ی فارسی است، در سال ۲۰۰۷ بر روی برچسب Ambiances Magnétiques منتشر شد.
RIAL 100,000 – خرید
, , , ,