عنوان اخبار ...
صفحه اصلی / محصولات / فول آلبوم ( دیسکو گرافی ) / مجموعه کامل آثارتصویری ناصر رزازی
مجموعه کامل آثارتصویری ناصر رزازی

مجموعه کامل آثارتصویری ناصر رزازی

این مجموعه شامل کلیه آلبومهای صوتی و کنسرتها و کلیپهای این هنرمند بزرگ میباشد

با افتخار : این آثار حاصل جمع آوری وتلاش طی بیست ودو سال توسط مدیریت ژینوموزیک می باشد .که این آثاربصورت کامل توسط این مدیریت تقدیم ماموستا ناصر رزازی شده است .

ناصر رزازی (1334 فرزندصالح ) خواننده، شاعر و نویسنده کردستان ایران است. او یکی از مشهورترین و محبوبترین خوانندگان تاریخ کورد به شمار می آید.او در در یک خانواده فقیر و تنگدست در محله کانی کمیز سنندج زاده شد ولی بیشتر زندگی خود را در خارج از ایران و در کشورهای سوئد و عراق گذراند.

وی در اوایل انقلاب ایران به عراق رفت . بعد از آن با نا آرام شدن عراق به اروپا رفت اما فعالیت هنری خود را ادامه داد و حتی به فعالیت فرهنگی هم پرداخت و پس از حمله آمریکا به عراق و سقوط صدام حسین دوباره به عراق بازگشت.ناصر دو فرزند پسر به نامهای ماردین و کاردو یک دختر به نام دلنیا دارد. دلنیا رزازی دختر ناصر رزازی نیز همانند پدر و مادرش در این عرصه مشغول فعالیت هنری می باشد.مرضیه فریقی همسر او نیز در تابستان 2004 در یک سانحه پزشکی درگذشت.

ناصر یکی از استادان بزرگ موسیقی کوردی به شمار می رود. وی علاوه بر خوانندگی در نگارش و ادبیات کوردی مهارت بسیار زیادی دارد. به عقیده وی موسیقی تنها از طریق دانشگاه ها و مدارس آموخته نمی‌شود؛ بلکه سرو کار موسیقی با دل و احساس آدمی است. او در انتخاب شعر بسیار نازک بین است و در بیشتر اشعارش مربوط به خودش است. او از خوانندگان پیشین و حاضری هم چون حسن زیرک، مظهر خالقی و عثمان هورامی تقلید نموده است.

ناصر رزازی علاوه بر کار خوانندگی به تدریس زبان کوردی و ترجمه و تألیف نیز می پردازد

 

VIDEO:                50 dvd

MP3:               1dvd

ارسال پستی : 1,000,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

نظرات

captcha Refresh

محصولات مشابه

عضویت در خبرنامه

نشانی :

شماره تماس : 09052268978

ایمیل : jinomusic61@gmail.com