مجموعه کامل آلبومهای آرش قاسمی

در تاریخ 2018/10/12
آرش قاسمی فارغ التحصیل رشته موسیقی خواننده و آهنگساز و همچنین سرپرست گروه موسیقی میراث است. او در سال ۱۳۶۳ در تهران بدنیا آمد و از حضور اساتیدی چون دکتر حسن ریاحی ،عطا جنگوک ،میلاد عمران لو ،اکبر محمدی و… بهره جسته است. همچنین به عنوان آهنگساز تا کنون با ارکستر ملی ،ارکستر آکادمیک تهران و … همکاری داشته است .نوازنده سه تار و عود و سازهایی چون کلارینت و ساکسوفون می باشد و تا کنون اجراهای متعددی در داخل و خارج از کشور داشته است.

«گوهر افشان»

«خیام و میرزاعبدالله»

«تیک تاک زندگی»

«باردگر»

«تک تراک»

گروه میراث باحضور نوازندگان و موزیسین‌های جوان از جمله «امین رحیمی»(نی و سازهای بادی)، «تورج زادپور»(تار)، «سهیل حسنوی»(سنتور)، «اشکان پورفرخی»(دف و سازهای کوبه‌ای) و «میلاد بیات»(کمانچه) اعضای گروه میراث به سرپرستی «آرش قاسمی»(آهنگساز، نوازنده عود و سه تار و کلارینت) و خوانندگی «بامداد فلاحتی» می باشد.
این گروه به غیر از آلبوم مولانا که در دست انتشار دارند مشغول تولید و پیش‌برد چند پروژه موسیقایی دیگر هم هستند. این گروه یک موسسه فرهنگی و هنری، آموزشگاه و استودیو هم به ثبت رسانیده و با خودکفایی فعالیت‌های خود را دنبال می‌کنند. پروژه «حافظ»، آلبوم «خیام» و آلبوم «میرزاعبدالله» از جمله آثاری هستند که تولید آنها توسط این گروه پیگیری می‌شود.
RIAL 30,000 – خرید
, , ,