عنوان اخبار ...
صفحه اصلی / محصولات / کنسرت موسیقی / مجموعه کامل کنسرتهای موسیقی تصویری شرکت جوانه پویا
مجموعه کامل کنسرتهای موسیقی تصویری شرکت جوانه پویا

مجموعه کامل کنسرتهای موسیقی تصویری شرکت جوانه پویا

این مجموعه شامل 53 دی وی دی می باشد با کیفیت عالی

کنسرتهای باکلام به صورت زیر نویس فارسی می باشد.

موسسه جوانه پویا در تابستان سال 1382 فعالیت خود را در شبکه ویدیویی به مدیریت «علیرضا بی بی نیا» آغاز کرد تا با عرضه فیلم ها و برنامه های تازه گرمیبیشتری به شبکه ببخشد. دهه هشتاد از نیمه گذشته بود که به موجب تغییرات هیات مدیره سکان مدیریت عامل موسسه به «منصور سرشاد» سپرده شد. درکنار برادران «بی بی نیا» و «سرشاد» سرمایه گذار و شریک با نفوذ دیگری که  مسلط به زبان رایانه و برنامه نویسی بود، نقش مهمی را در تدوین و اجرای برنامههای استراتژیک موسسه ایفا می کرد. او کسی جز محسن سرشاد نبود.

موسسه جوانه پویا با همکاری نمایندگی های برندهای معروفی همچون سامسونگ و ال جی نقش مهمی را در فرهنگ استفاده از دی وی دی ایفا کرد. در اوانورود دی وی دی پلیرهای خانگی محصولات موسسه جوانه پویا در قالب دی وی دی بصورت رایگان در اختیار خریداران قرار می گرفت. موسسان جوانه پویاهمزمان با سرمایه گذاری قابل توجه، خط تولید و تکثیر لوح فشرده را هم به بهره برداری رساندند تا آغازگر ابتکارات ویژه ای در نوع خود باشند.

تامین نخستین سریال خارجی برای نمایش خانگی با نام “فرار از زندان” و استقبال خوب مشتریان از آن، همچنین پیشگامی در استفاده از لوح فشرده دی وی دی،عرضه محصول قابل استفاده برای ناشنوایان، اهتمام به تامین و عرضه مستندهای دیدنی و خارجی، تامین و توزیع انیمیشن های پرمخاطب جهانی، انتشار بیسابقه آلبوم های تصویری موسیقی کلاسیک و پاپ جهانی و نیز انجام اتورینگ با مدد از متخصصان داخلی، نقاط عطف کارنامه موسسه جوانه پویا در حد فاصلسال های 84 تا 90 است.

 

300,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

نظرات

captcha Refresh

محصولات مشابه

عضویت در خبرنامه

نشانی :

شماره تماس : 09052268978

ایمیل : jinomusic61@gmail.com