عنوان اخبار ...
صفحه اصلی / محصولات / فیلم ومستند / مجموعه کامل سریال کلید اسرار دوبله
 مجموعه کامل سریال کلید اسرار دوبله

مجموعه کامل سریال کلید اسرار دوبله

این سریال در واقع بخشی از برنامه پرمخاطب دنیای اسرار بوده است که به نوشته سایت کانال سامان یولو، بخش های پنهان زندگی را نشان مخاطب می دهد. کلیداسرار» از شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران هم پخش شد و پس از آن شبکه سه طرفدار پر و پا قرص این مجموعه شد و در هر موقعیتی اقدام به پخش آنمی کند. مسایلی همچون شفا یافتن افراد به وسیله توکل به انبیا و اولیاء الهی، اهمیت توجه به پاکی، صداقت و راستگویی در امور اجتماعی، به دست آوردن مالحلال و کار و تلاش شرافتمندانه در زندگی و اهمیت توجه به مسایل دینی و اعتقادی می‌پردازد.

داستان‌های این سریال بر اساس اتفاقات واقعی به تصویر کشیده شده و توجه به نیروهای الهی موجود در طبیعت را مورد توجه قرار می‌دهد. این مجموعه یکی ازطولانی ترین برنامه ها بوده است که توانسته است ارتباط خوبی با مخاطب برقرار کند به ویژه که مردم را وادار به تفکر در زندگی خود و بررسی ارتباط تعالیماسلامی با رفتارها و اعمال خود می کند. بخش هایی از برنامه اختصاص به نامه های مخاطبانی دارد که نحوه اجرای یک تعلیم دینی و دستاورد آن را بیان کردهاند.

مسلمان شدن زن آمریکایی با شنیدن صدای قرآن و ارتباط فرزندش با این کتاب آسمانی، داستان پزشکی که زندگی خود را وقف ترویج معانی قرآنی و انتشار کتبقرآنی می کند از نمونه های مستقیم این سریال تلویزیونی است که نحوه ارتباط با قرآن و نتایج این تعامل را بیان می کند. در سایر قسمت ها نیز شاهد هستیمکه برنامه بر محور یک آیه قرآنی یا تعالیم دینی که از این آیات نشآت گرفته، ارایه میشود.

30,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

نظرات

captcha Refresh

محصولات مشابه

عضویت در خبرنامه

نشانی :

شماره تماس : 09052268978

ایمیل : jinomusic61@gmail.com