عنوان اخبار ...

عضویت ویژه

استفاده و بهره مندی ازسایت ژینوموزیک آنلاین( آثارنایاب )

شما در ژینوموزیک آنلاین( آثارنایاب ) هستید و از این به بعد به هیچ جای دیگر نمی‌روید چرا که ما تمامی نیاز‌های موسیقی شما را برآورده می‌کنیم.

برای آشنایی با خدماتی که ژینوموزیک آنلاین( آثارنایاب ) به شما ارائه می‌دهند تا انتها با ما همراه باشید.

 

برای عضویت طلایی در سایت ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و اگر قبلا ثبت نام کرده اید از اینجا وارد سایت شوید و سپس عضویت خود را از همین صفحه طلایی کنید

 

  • عضویت سطح اول: با بازدید از سایت و جستجوی آثار موجود در سایت می توانید آلبوم ها و تک تراک های ویدیویی و صوتی رایگان را مشاهده و دانلود بفرمایید.
  • عضویت سطح دوم: با ثبت نام در سایت و تکمیل نمودن فرم ثبت نام می توانید به بخش های دیگری از دانلود و مشاهده سایت علاوه بر آثار دانلود رایگان دسترسی داشته باشید.
  • عضویت سطح سوم: با عضویت و خرید اکانت ویژه می توانید به فایل های بخش اشتراک ویژه دسترسی داشته باشید. برای اینکه بتوانید در سایت عضو ویژه بشوید ابتدا باید در سایت عضو شده و سپس عضویت خود رابا مبلغی کم که فقط جهت هزینه های ماندگاری سایت می باشد، ارتقا دهید. پکیج های عضویت ویژه محدودیت زمانی داشته و بر اساس میزان استقاده شما از این بخش محاسبه می گردد.
  • عضویت سطح چهارم: با عضویت در سایت و پرداخت مبالغ تعیین شده متفاوت می توانید آلبوم یا مجموعه آلبوم های قرار داده شده را خریداری و دانلود بفرمایید.

برای عضویت طلایی در سایت ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و اگر قبلا ثبت نام کرده اید از اینجا وارد سایت شوید و سپس عضویت خود را از همین صفحه طلایی کنید

عضویت در خبرنامه

نشانی :

شماره تماس : 09052268978

ایمیل : jinomusic61@gmail.com