آلبوم والس های تهران اثری از: مهرداد مهدی

نویسنده
تاریخ انتشار
26 سپتامبر 2017
دسته بندی
تعداد بازدید
183 بازدید
5,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول
آلبوم والس های تهران اثری از: مهرداد مهدی
این آلبوم 10 قطعه دارد و توسط موسسه خانه هنر منظومه خرد منتشر شده است. قطعات آن شامل پنج قطعه والس، یک قطعه تانگو، بداهه نوازی های تلفیقی در قطعات «دلتنگی»، «گاو» و «از نو» و قطعه ای مینی مال به نام «شهر» است. «مهرداد مهدی» دانش آموخته سطح پیشرفته نوازندگی آکاردئون نزد «گئورگ گاسپاریان» در ارمنستان است و بیش از 20 اجرای حرفه ای به همراه آهنگسازی تئاتر، فیلم و سریال را در کارنامه خود دارد.

————————————————-

«مهرداد مهدی» پیانیست، آهنگساز، تنظیم کننده و نوازنده ی آثار پیاتزولا در ایران است. او سطح پیشرفته ی نوازندگی آکاردئون را در ارمنستان نزد گئورک گاسپاریان فراگرفته است. ساخت موسیقی برای چندین تئاتر و چند برنامه‌ی تلویزیونی از دیگر تجربیات اوست. مهرداد مهدی با تجربه ی هزاران ساعت اجرا در فضای شهر، یکی از پیشگامان موسیقی شهری و اجرای خیابانی در تهران است. همچنین آسوکهزادی، آهنگساز و نوازنده ی ویولن، لیسانس موسیقی از دانشگاه سوره ی تهران، فوق لیسانس آهنگسازی از دانشگاه هنر و فوق لیسانس موسیقی الکترونیک از کنسرواتوار سلطنتی لاهه، هلند است. قطعات وی در ایران، هلند، اسپانیا و آلمان اجرا شده و در زمینه ی آهنگسازی برای تئاتر، فیلم، انیمیشن و  نمایشگاه های عکس و نقاشی تجربیات متعددی داشته است.
امهرداد مهدی متولد شهریور (١٣۶۴)، پیانیست آهنگساز و تنظیم کننده و نوازنده تخصصی آثار پیاتزولا در ایران است و سطح پیشرفته نوازندگی آکاردئون را در ارمنستان نزد گئورگ گاسپاریان فراگرفته است.
مهرداد مهدی با بیش از ده هزار ساعت پرفورمنس فضای شهری، مبدع و پیشرو موسیقی شهری و محیطی در تهران و دارنده تنها آلبوم تکنوازی آکاردئون با نام والس های تهران در ایران است، قطعه والس تهران با عنوان موسیقی متن و تیتراژ پایانی فیلم فروشنده آقای اصغر فرهادی در این فیلم استفاده شده است.

 

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.