مجموعه آلبومهای محسن مرعشی

در تاریخ 2018/03/27
آلبومهای هنرمند:

۰۱ – Hasrateh Didar – حسرت دیدار

۰۲ – Khalvate Del – خلوت دل 

۰۳ – Roozhaye Tardid – روزهای تردید

۰۴ – تک تراک 

———————————————–

«سید محسن مرعشی مرزنگو» در ۱۱ تیر ماه ۱۳۵۴ در بندرعباس متولد شد اما اصالت آملی دارد. حسین از نوجوانی در نواختن سازهای مختلف از جمله سنتور و کیبورد تبحر داشت. چندین کنسرت، اجراهای مختلف به عنوان خواننده و نوازنده با گروه های «دیوا» و «باربد» در کارنامه هنری او وجود دارد. صدای پاپ او در کنار روحانیت دلنواز تنبور و تلفیق آن با سازهای ایرانی و غیر ایرانی و نیز اشعار عارفانه بزرگان قدیم و معاصر این سرزمین قطعاتی به وجود آورد که واژه «پاپ عرفانی» به آن اطلاق شد. «حسرت دیدار»، «خلوت دل»، «روزهای تردید» سه آلبوم او به سبک تلفیقی با مضمون های عرفانی هستند. او همچنین عضو شورای سیاست گذاری بخش موسیقی قدیمی ترین خبرگزاری هنر ایران(آرتنا) و نیز خبرنگار سرویس موسیقی و تئاتر این خبرگذاری در تهران است.
به غیر از سه آلبوم رسمی، ترانه های بوسه ی جاودانه با شعری از فروغ فرخزاد، مرگ سایه ها و جنون آینه با اشعار سعید حبیبی، تفنگ با شعر و دکلمه ی یوسفعلی میرشکاک، دلم تنگ است با شعر مهدی اخوان ثالث، میوه ی تاریک و دود می خیزد با اشعار سهراب سپهری، تفسیر فردا با شعری از مریم زاهدی لنکرانی و مهمترین آنها شاهنامه خوانی و یا ترانه ی حماسی شهرآزادگان با اشعار شاهنامه ی فردوسی و نیز تعدادی ترانه با تنبور و اشعار مولانا و حافظ و … از وی ضبط و یا اجرای زنده و منتشر شده است.
همچنین محسن مرعشی عضو شورای سیاست گذاری بخش موسیقی قدیمی ترین خبرگزاری هنر ایران (آرتنا) و نیز خبرنگار سرویس موسیقی و تئاتر این خبرگزاری در تهران می باشد.
و نیز وی به همراه چند هنرمند دیگر عرصه های مختلف هنری، عضو هیئت موسس جامعه ی هنرمندان شهرستان آمل می باشند.
RIAL 20,000 – خرید