دانلودموسیقی فولکلور کوردی غربی ایران

نویسنده
تاریخ انتشار
4 می 2017
دسته بندی
تعداد بازدید
98 بازدید
2,500 تومان
 دانلودموسیقی فولکلور کوردی غربی ایرانآثار موسیقی موسسه اسمیتسونیان
Kurdish Folk Music from Western Iran – Smithsonian Folkways
آلبوم نایاب وبسیاربا ارزش موسیقی فولکور کوردهای غرب ایران ـ کە در موزە وموسسە اسمیتسونیان آمریکا نگهداری می شود که در بین سالهای 1950 تا سال 1960 در کوردستان توسط شرکتهای خارجی ضبط شده و نگهداری شده است.
موسسه اسمیتسونیان صاحب بیش از 138 میلیون شئ و اثر است. جالب است که گاهی به آن اتاق زیر شیروانی امریکا هم گفته میشود- اتاق زیر شیروانی, جایی که اشیایی که لازم است دور از دید یا دسترس قرار گیرند در آن انبار میشوند. این انستیتو صاحب 19 موزه, 9 مرکز تحقیق, یک باغ وحش, وو مجموعه ای از آثار شاخص تاریخی و معماری است. نزدیک به 200 موزه دیگر نیز وابسته به این انستیتو یا تحت حمایت آن هستند. ورود به موزه های این موسسه مجانی است. چند ده میلیون بازدید مجانی سالانه این موزه ها تاثیرگذاری بزرگ آن بر درک و اطلاعات مردم از تاریخ, هنر, علم و تکنولوژی را انکار ناپذیر میکند. هزینه اداره و نگهداری متعلقات آن از محل سرمایه گذاری های موسسه, بخشش های بخش خصوصی و کمپانی ها, حق عضویت ها, کمک مالی دولت, و اجاره املاک موسسه تامین میشود. این موسسه دو مجله نیز منتشر میکند: مجله اسمیتسونیان, و مجله هوا و فضا.
انستیتیوی اسمیتسونیان در سال 1846 به منظور «افزایش و گسترش دانش» تاسیس شد. جیمز اسمیتسون (1765-1829) شیمیدان و معدن شناس انگلیسی سرمایه برپایی این موسسه را تامین کرد. کل مبلغی که برای پایه گذاری موسسه اهدا شد معادل 11,111,000 دلار امروز بود.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.