عنوان اخبار ...

شهرام ناظری: نمی‌دانستم قرار است سازها را از نمای دور نشان دهند

شهرام ناظری: نمی‌دانستم قرار است سازها را از نمای دور نشان دهند
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/03/14 0 نظر 9 بازدید

شهرام ناظری با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از نحوه نشان دادن سازها در کنسرت «آوای دوست» که جمعه‌شب به صورت آنلاین روی آنتن رفت، انتقاد و ابراز نارضایتی کرد.

متن مطلب شهرام ناظری به این شرح است:

« همراهان عزیزم بسیار خرسند و دلگرم شدم که کنسرت آنلاین جمعه شب مورد لطف و محبت مردم فرهنگ دوست ایران قرار گرفت. به هر صورت این برنامه اولین تجربه کنسرت آنلاین برای اینجانب بود و خالی از برخی مشکلات نبوده است. بنده اگر می‌دانستم سازها را قرار است از نمای دور نشان بدهند، بدون شک با این مسئله و انجام آن به صورت جدی مخالفت می‌کردم.

عملکرد اینجانب در این سال‌ها به وضوح نشان می‌دهد به دلیل همین نقطه‌نظرها و اختلاف سلیقه‌ها که با صداوسیما داشته‌ام و اینکه در تلویزیون سازها را پشت اجسام مختلف پنهان می‌کنند، در مدت این چهل سال هیچگونه همکاری با رادیو و تلویزیون نداشته و حتی حق و حقوق طبیعی خودم را دریافت نکرده‌ام. امید است این برنامه تجربه‌ای باشد برای رفع مشکلات کنسرت‌های آنلاین بعدی که اهل موسیقی در پیش دارند.»

کنسرت آنلاین «آوای دوست» شامگاه جمعه 7 خرداد از تلویزیون اینترنتی لنز روی آنتن رفت و نحوه نشان دادن سازها در این کنسرت با انتقاد گسترده کاربران فضای مجازی همراه شد.

آخرین محصولات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

عضویت در خبرنامه

نشانی :

شماره تماس : 09052268978

ایمیل : jinomusic61@gmail.com