عنوان اخبار ...

شهرام ناظری: نمی‌دانستم قرار است سازها را از نمای دور نشان دهند

شهرام ناظری: نمی‌دانستم قرار است سازها را از نمای دور نشان دهند
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/03/14 0 نظر 68 بازدید

شهرام ناظری با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از نحوه نشان دادن سازها در کنسرت «آوای دوست» که جمعه‌شب به صورت آنلاین روی آنتن رفت، انتقاد و ابراز نارضایتی کرد.

متن مطلب شهرام ناظری به این شرح است:

« همراهان عزیزم بسیار خرسند و دلگرم شدم که کنسرت آنلاین جمعه شب مورد لطف و محبت مردم فرهنگ دوست ایران قرار گرفت. به هر صورت این برنامه اولین تجربه کنسرت آنلاین برای اینجانب بود و خالی از برخی مشکلات نبوده است. بنده اگر می‌دانستم سازها را قرار است از نمای دور نشان بدهند، بدون شک با این مسئله و انجام آن به صورت جدی مخالفت می‌کردم.

عملکرد اینجانب در این سال‌ها به وضوح نشان می‌دهد به دلیل همین نقطه‌نظرها و اختلاف سلیقه‌ها که با صداوسیما داشته‌ام و اینکه در تلویزیون سازها را پشت اجسام مختلف پنهان می‌کنند، در مدت این چهل سال هیچگونه همکاری با رادیو و تلویزیون نداشته و حتی حق و حقوق طبیعی خودم را دریافت نکرده‌ام. امید است این برنامه تجربه‌ای باشد برای رفع مشکلات کنسرت‌های آنلاین بعدی که اهل موسیقی در پیش دارند.»

کنسرت آنلاین «آوای دوست» شامگاه جمعه 7 خرداد از تلویزیون اینترنتی لنز روی آنتن رفت و نحوه نشان دادن سازها در این کنسرت با انتقاد گسترده کاربران فضای مجازی همراه شد.

آخرین محصولات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

عضویت در خبرنامه

نشانی :

شماره تماس : 09052268978

ایمیل : jinomusic61@gmail.com